История

История

2002

Геніальний конструктор медичного устатковання Чо Синг Хен заснував у Південній Кореї компанію “Nuga Medical Co., Ltd”. Першим продуктом компанії стало масажне ліжко NM 5000, яке Чо Синг Хен винайшов для своєї мами, яка мала защемлення нерва у хребті. Саме мама конструктора була першою людиною, яка позбулася хвороби за допомогою продукції Nuga. До речі, вона досі прекрасно почувається.

2003

Представництво компанії відкрили у США. Масажне ліжко NM 5000 зареєстрували в Управлінні з контролю за продукцією і ліками, після чого воно набуло неймовірної популярності серед населення.

2004

Продукція “Nuga Medical Co., Ltd” отримала найвищу нагороду на Виставці терапевтичного устатковання в Китаї.

2005

У столиці України, на вул. Тростянецькій, 49, відкрили перший салон вітчизняної компанії Nuga Best. Тисячі українців мали змогу безкоштовно оздоровитися.

2006

За рік експорт продукції “Nuga Medical Co., Ltd” збільшився вдвічі: від 30 до 60 млн дол.! Тому Корпорація малого бізнесу визнала “Nuga Medical Co., Ltd” компанією світового класу.

2007

“Nuga Medical Co., Ltd” отримала винагороду від президента Південної Кореї як найуспішніша за темпами розвитку компанія. У Китаї продукцію Nuga втретє визнано кращим брендом на ринку терапевтичних зігріваючих приладів.

2008

Українська компанія Nuga Best отримала звання “Імпортер року”, її було нагороджено орденом “Зірка економіки України” третього ступеня.

2009

Nuga Best видали почесні нагороди “Професіонал галузі” і “Лідер галузі”, а також вручили орден “Зірка економіки України” другого ступеня.

2010

Відбулися перша і друга конференції українських підприємців, які реалізують та експлуатують продукцію Nuga.

2011

Компанія Nuga Best відкрила 165 салонів у понад 70 містах України. У демонстраційних залах уже оздоровилися понад 7 млн українців! Вітчизняним ринком компанія не обмежується, філії “NUGA BEST” успішно працюють у Білорусі, Латвії, Литві, Польщі, Болгарії та Угорщині.

2012

В Україні відкрито 180 виставкових центрів Nuga Best.
На початку червня в Сеулі відбулося святкування 10-річчя Nuga Medical. До першого ювілею в біографії компанії було приурочено відкриття нового заводу, який за виробничими потужностями в кілька разів перевищує перше підприємство. На свято приїхали гості з 95 країн світу, в яких успішно працює компанія Nuga Medical.
Було засновано співпрацю з німецьким інститутом Fraunhofer.