fbpx
Турманієва осінь - NugaBest
| April 21, 2018

Осінь – чудова пора, час збору врожаю і підготовки до зими. Цю пору року називають золотою, оксамитової, а ще вона буває турманієвої. “Турманієва осінь” – під такою назвою з 27 вересня по 1 грудня 2017 р пройде акція в демонстраційних залах Nuga Best. Сім виробів з турманієвої кераміки в цей період можна придбати за спеціальною ціною і отримати подарунок!

Турманієва продукція, що бере участь в акції, вражає різноманітністю: килими, теплові пояси, сидіння, девятішаріковий і двухшаріковий проектори. Кожне з цих теплових виробів можна купити за зниженою ціною, отримавши в подарунок комплект біжутерії T-Hera!

Турманієві килими

Відпочинок та оздоровлення

NM-85 – це килим середніх розмірів, на якому можна відпочивати і спати. На турманієвому килимі прогрівають спину, оздоровлюють хребет і суглоби. Сон на теплому Турманов відновлює роботу нервової і серцево-судинної системи, а також зміцнює імунітет.

Мобільний і легкий

NM-80 – невеликий килимок, який здатний вирішити великі проблеми зі здоров’ям. Виріб легке, тому його зручно переносити, брати в офіс, на дачу і в поїздки. Килимок застосовують для оздоровлення дорослих і дітей.

теплові пояси

Вироби NM-90 і Т9 незамінні для людей, які навантажують поперек. Тепло турманія розслабляє м’язи спини, полегшує біль і допомагає відновлювати кровообіг. Одягнувши пояс, ви одночасно прогріваєте поперек і органи живота. На розкладеному поясі можна прогрівати весь хребет.

У моделі Т9 пульт управління прикріплений до корпусу пояса і є кишеня-муфта c Турманієві дисками для прогрівання рук.

Сидіння NM-75

Працювати за комп’ютером і одночасно оздоровлюватися стало можливим завдяки виробу NM-75. Користь інфрачервоного тепла, негативно заряджених іонів і точковий масаж – все це ви отримуєте, не відриваючись від роботи! Сидіння знадобиться студентам, школярам і дорослим членам сім’ї.

Турманієві проектори

Зручний переносний проектор NM-300 можна використовувати в будь-якому місці. Робота 9-кулькового проектора заснована на ефекті припікання і точковий масаж. Турманієві плафони продукують біорезонансне інфрачервоне тепло, яке глибоко проникає в тканини організму.

Ручний проектор NM-200 легко поміщається в одній руці! Дві вставки виготовлені з турманієвої злитків, що робить прогрівання ефективніше. Тепловий вплив сприяє розширенню кровоносних судин, поліпшенню кровообігу і пом’якшення болю.

Комплект біжутерії T-Hera

Носити прикраси з турманієвої кераміки дуже корисно для здоров’я. Набір T-Hera покращує кровотік і стимулює роботу щитовидної залози. Біжутерія з турманія, виконана в класичному стилі, красива і елегантна.

В осінній акції компанії Nuga Best беруть участь сім різних виробів, але всіх їх об’єднує те, що вони виготовлені з високоякісного матеріалу – турманія. Турманієва продукція зміцнює імунітет і допоможе легше перенести складні для здоров’я періоди – міжсезоння і зимову пору.

January 26, 2022
26 января 2022 г. ...
Читать далее
December 8, 2021
Клинически доказана эффективность применения ...
Читать далее
October 21, 2021
За последние полтора десятка ...
Читать далее
У вас есть возможность подарить этот подарок человеку, чье здоровье важно!
предложение ограничено
До окончания предложения:
3 days 12 hours 47 minutes 19 seconds!
да, я хочу массаж в подарок
Регистрация
Заполните форму и наш менеджер свяжется с вами в течении дня
Ваше имя:
Ваш город:
Ваш телефон: