Щоб здоровим стати, потрібно на Турманов спати!

Сон – необхідна умова для життя, коли ми спимо, приходять в норму фізіологічні функції організму і зміцнюється імунітет. Щоб використовувати важливу третину нашого життя, відведену на сон, з максимальною користю для здоров’я, компанія Nuga Medical пропонує спати на турманієвому килимі.

Тепло турманія проникає глибоко в організм, приносить туди енергію і активує роботу клітин. Довгохвильове інфрачервоне випромінювання, яке виробляє турманієва кераміка, позитивно впливає на організм людини.
Підтримуючи внутрішню температуру тіла на тепловому килимі, людина покращує здоров’я на клітинному рівні. Клітини в нашому організмі найбільш активні при температурі 36.5-37 ° С.

Організм, гріючись, виробляє активний протеїн тепла – білок теплового шоку. При утворенні цього білка виділяється більше ендорфінів і збільшується кількість клітин імунітету. Таким чином, прогрівання сприяє зміцненню імунітету.
Здатність турманія іонізувати повітря робить сон на килимі Т11Р подібним сну на природі.

Тому найбільш ефективний спосіб застосування турманієвого килима – під час нічного сну. Ви спите, а організм оздоровлюється і набирається сил.

Користь теплового впливу під час сну:

  • поліпшуються кровообіг, імунітет і регенерація клітин;
  • профілактика вікових проблем зі здоров’ям;
  • відбувається очищення організму.
March 11, 2021
По итогам прошедшего 2020 ...
Читать далее
February 25, 2021
Под таким названием 22 ...
Читать далее
December 30, 2020
Уникальные изделия из турманиевой ...
Читать далее