fbpx
Стимулятори Nuga Best зміцнюють організм людини - NugaBest
| January 22, 2019

Масажери-стимулятори, килими, накидка з турманія – всього вісім «хітових» виробів Nuga Best стали об’єктом ретельного наукового дослідження в одному з провідних інститутів Національної академії медичних наук України. Вердикт вчених такий: вироби Nuga Best безпечні в застосуванні і ефективні в підтримці здоров’я.

Багато людей з досвіду знають, як важливо допомогти організму знайти ту силу, яка запустить механізм самовідновлення. На цьому процесі заснована профілактична медицина, яка стає провідним напрямком у справі зміцнення здоров’я людей.

Інститут громадського здоров’я ім. А. Н. Марзєєва НАМН України – установа, яка працює в полі профілактичного напрямку в медицині. Безсумнівний «плюс» інституту полягає в тому, що тут багато уваги приділяється пошуку нових способів терапії. Восени 2018 р академічне підрозділ вивчало оздоровчу продукцію Nuga Best, виготовлену на основі турманія і наноалмазной турманієвої кераміки.

Об’єктами дослідження «Використання в профілактичній медицині Турманієві теплових стимуляторів» стали: масажер N4; комбінований стимулятор N5; термомассажное ліжко NM-5000P; турманієві теплові килими NM-80, NM-2500, Т5, Т20; накидка МНР-100. Таким чином, в солідному науковому закладі з’явився добре укомплектований міні-салон Nuga Best.

В ході досліджень доведено, що термостимулятор є безпечними і ефективними для здоров’я людини. Їх рекомендують використовувати в якості профілактики багатьох захворювань, а також для стимуляції механізмів імунітету при найменших симптомах вірусних або інфекційних захворювань. Інфрачервоне тепло, вироблене Турманов, дозволяє легше переносити вірусні та інфекційні захворювання.

Вироби Nuga Best мають значний потенціал в плані застосування при проведенні оздоровчих, фізіотерапевтичних, реабілітаційних та лікувальних процедур. Теплові стимулятори Nuga Best створюють сприятливий ефект, зміцнює і загартовує організм людини.

January 26, 2022
26 января 2022 г. ...
Читать далее
December 8, 2021
Клинически доказана эффективность применения ...
Читать далее
October 21, 2021
За последние полтора десятка ...
Читать далее
У вас есть возможность подарить этот подарок человеку, чье здоровье важно!
предложение ограничено
До окончания предложения:
3 days 12 hours 47 minutes 19 seconds!
да, я хочу массаж в подарок
Регистрация
Заполните форму и наш менеджер свяжется с вами в течении дня
Ваше имя:
Ваш город:
Ваш телефон: