Про нас

Про нас

Компанія “Nuga Medical Co., Ltd” (Південна Корея) – світовий лідер з виробництва і продажу устатковання для профілактики і відновлення здоров’я.

Відомий конструктор медичного устатковання Чо Синг Хен заснував компанію у 2002 році, вона відразу набула популярності, тому потрапила на світовий ринок. Сьогодні за допомогою масажерів й іншої продукції від Nuga мільйони людей оздоровлюються у 73 країнах світу (зараз працює 3500 салонів!).

У лютому 2005 року продукція “Nuga Medical Co., Ltd” з’явилися і в Україні. Компанію “NUGA BEST” відкрили в Києві. Звістка про лікувальне масажне ліжко NM 5000 поширилася відразу. Біля салону були величезні черги людей, які прагнули оздоровитися. Тим паче, що демонстраційні сеанси проводили безкоштовно. Один із принципів компанії: люди повинні випробувати продукт, перш ніж його купити!

Незабаром було зрозуміло, що одного салону недостатньо для безлічі людей. Тому через 6 років компанія “NUGA BEST” відкрила 165 великих демонстраційних салонів у 70 містах України.

Масажне устатковання Nuga встановлено в провідних медичних клініках, діагностичних центрах і диспансерах, наприклад у: лікарні смт Великий Любінь (Львівська область), неврологічному відділенні військового госпіталю у Чернівцях, медичному центрі “Ора” в Дрогобичі, санаторіях Трускавця, Вінниці й Криму.

Щодня в салонах “NUGA BEST” оздоровлюються 25 тис. осіб. Упродовж року з продукцією компанії ознайомлюються 3 млн українців!

Українська компанія “NUGA BEST” відкрила свої філії в Білорусі, Латвії, Литві, Польщі, Болгарії та Угорщині.

За внесок у розвиток зовнішньоекономічних зв’язків України в 2008 році компанії надали звання “Імпортер року” і нагородили орденом “Зірка економіки України” третього ступеня. У 2009 році “NUGA BEST” знову стала лідером національного бізнес-рейтингу, тому компанія здобула почесні нагороди “Професіонал галузі” і “Лідер галузі”, а також її було нагороджено орденом “Зірка економіки України” другого ступеня.

Своїм партнерам (їх вже понад тисяча!) і співробітникам компанія приділяє особливу увагу: проводить регулярні конференції, повчальні тренінги, спартакіади, з’їзди, організовує відпочинок. Компанію “NUGA BEST” називають однією великою сім’єю.

Не лише оздоровлення населення, але й благодійність входить у політику компанії: “NUGA BEST” надає допомогу понад 30 дитячим будинкам, притулкам та інтернатам. Співробітники компанії беруть сиріт у свої сім’ї.

Успіх “NUGA BEST” легко пояснити, адже це не просто здоровий бізнес, але й наявність власної місії.