fbpx
Турманієва осінь - NugaBest
| April 21, 2018

Осінь – чудова пора, час збору врожаю і підготовки до зими. Цю пору року називають золотою, оксамитової, а ще вона буває турманієвої. “Турманієва осінь” – під такою назвою з 27 вересня по 1 грудня 2017 р пройде акція в демонстраційних залах Nuga Best. Сім виробів з турманієвої кераміки в цей період можна придбати за спеціальною ціною і отримати подарунок!

Турманієва продукція, що бере участь в акції, вражає різноманітністю: килими, теплові пояси, сидіння, девятішаріковий і двухшаріковий проектори. Кожне з цих теплових виробів можна купити за зниженою ціною, отримавши в подарунок комплект біжутерії T-Hera!

Турманієві килими

Відпочинок та оздоровлення

NM-85 – це килим середніх розмірів, на якому можна відпочивати і спати. На турманієвому килимі прогрівають спину, оздоровлюють хребет і суглоби. Сон на теплому Турманов відновлює роботу нервової і серцево-судинної системи, а також зміцнює імунітет.

Мобільний і легкий

NM-80 – невеликий килимок, який здатний вирішити великі проблеми зі здоров’ям. Виріб легке, тому його зручно переносити, брати в офіс, на дачу і в поїздки. Килимок застосовують для оздоровлення дорослих і дітей.

теплові пояси

Вироби NM-90 і Т9 незамінні для людей, які навантажують поперек. Тепло турманія розслабляє м’язи спини, полегшує біль і допомагає відновлювати кровообіг. Одягнувши пояс, ви одночасно прогріваєте поперек і органи живота. На розкладеному поясі можна прогрівати весь хребет.

У моделі Т9 пульт управління прикріплений до корпусу пояса і є кишеня-муфта c Турманієві дисками для прогрівання рук.

Сидіння NM-75

Працювати за комп’ютером і одночасно оздоровлюватися стало можливим завдяки виробу NM-75. Користь інфрачервоного тепла, негативно заряджених іонів і точковий масаж – все це ви отримуєте, не відриваючись від роботи! Сидіння знадобиться студентам, школярам і дорослим членам сім’ї.

Турманієві проектори

Зручний переносний проектор NM-300 можна використовувати в будь-якому місці. Робота 9-кулькового проектора заснована на ефекті припікання і точковий масаж. Турманієві плафони продукують біорезонансне інфрачервоне тепло, яке глибоко проникає в тканини організму.

Ручний проектор NM-200 легко поміщається в одній руці! Дві вставки виготовлені з турманієвої злитків, що робить прогрівання ефективніше. Тепловий вплив сприяє розширенню кровоносних судин, поліпшенню кровообігу і пом’якшення болю.

Комплект біжутерії T-Hera

Носити прикраси з турманієвої кераміки дуже корисно для здоров’я. Набір T-Hera покращує кровотік і стимулює роботу щитовидної залози. Біжутерія з турманія, виконана в класичному стилі, красива і елегантна.

В осінній акції компанії Nuga Best беруть участь сім різних виробів, але всіх їх об’єднує те, що вони виготовлені з високоякісного матеріалу – турманія. Турманієва продукція зміцнює імунітет і допоможе легше перенести складні для здоров’я періоди – міжсезоння і зимову пору.

December 30, 2020
Уникальные изделия из турманиевой ...
Читать далее
December 29, 2020
В канун Нового года ...
Читать далее
У вас есть возможность подарить этот подарок человеку, чье здоровье важно!
предложение ограничено
До окончания предложения:
3 days 12 hours 47 minutes 19 seconds!
да, я хочу массаж в подарок
Регистрация
Заполните форму и наш менеджер свяжется с вами в течении дня
Ваше имя:
Ваш город:
Ваш телефон: