fbpx
Стимулятори Nuga Best зміцнюють організм людини - NugaBest
| January 22, 2019

Масажери-стимулятори, килими, накидка з турманія – всього вісім «хітових» виробів Nuga Best стали об’єктом ретельного наукового дослідження в одному з провідних інститутів Національної академії медичних наук України. Вердикт вчених такий: вироби Nuga Best безпечні в застосуванні і ефективні в підтримці здоров’я.

Багато людей з досвіду знають, як важливо допомогти організму знайти ту силу, яка запустить механізм самовідновлення. На цьому процесі заснована профілактична медицина, яка стає провідним напрямком у справі зміцнення здоров’я людей.

Інститут громадського здоров’я ім. А. Н. Марзєєва НАМН України – установа, яка працює в полі профілактичного напрямку в медицині. Безсумнівний «плюс» інституту полягає в тому, що тут багато уваги приділяється пошуку нових способів терапії. Восени 2018 р академічне підрозділ вивчало оздоровчу продукцію Nuga Best, виготовлену на основі турманія і наноалмазной турманієвої кераміки.

Об’єктами дослідження «Використання в профілактичній медицині Турманієві теплових стимуляторів» стали: масажер N4; комбінований стимулятор N5; термомассажное ліжко NM-5000P; турманієві теплові килими NM-80, NM-2500, Т5, Т20; накидка МНР-100. Таким чином, в солідному науковому закладі з’явився добре укомплектований міні-салон Nuga Best.

В ході досліджень доведено, що термостимулятор є безпечними і ефективними для здоров’я людини. Їх рекомендують використовувати в якості профілактики багатьох захворювань, а також для стимуляції механізмів імунітету при найменших симптомах вірусних або інфекційних захворювань. Інфрачервоне тепло, вироблене Турманов, дозволяє легше переносити вірусні та інфекційні захворювання.

Вироби Nuga Best мають значний потенціал в плані застосування при проведенні оздоровчих, фізіотерапевтичних, реабілітаційних та лікувальних процедур. Теплові стимулятори Nuga Best створюють сприятливий ефект, зміцнює і загартовує організм людини.

December 30, 2020
Уникальные изделия из турманиевой ...
Читать далее
December 29, 2020
В канун Нового года ...
Читать далее
У вас есть возможность подарить этот подарок человеку, чье здоровье важно!
предложение ограничено
До окончания предложения:
3 days 12 hours 47 minutes 19 seconds!
да, я хочу массаж в подарок
Регистрация
Заполните форму и наш менеджер свяжется с вами в течении дня
Ваше имя:
Ваш город:
Ваш телефон: